menuordersearch
plasticcup.ir

قوانین

اسلاید معرف سایت
(0)
(0)
قوانین

شرایط و ضوابط استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی صنایع نقره سینا

 


1- درباره وب سایت

 


1-1 به سایت گروه صنعتی بهساز پلیمر خوش آمدید. این وبسایت این فرصت را برای شما فراهم میکند که از میان تعداد متنوعی از کالاها که برای فروش از طریق وبسایت فهرست بندی شده اند به جستجو و خرید بپردازید. وبسایت این خدمات را به وسیله اعطای دسترسی شما به محتوای وبسایت فراهم می‌کند.

 


2-1 این وبسایت به وسیله ادمین مدیریت می‌شود و در هر کجا که از اصطلاح ما استفاده شده است منظور گروه صنعتی بهساز پلیمر  است. دسترسی و استفاده از وبسایت و هر نوع از کالا‌‌‌‌های خریداری شده به وسیله گروه صنعتی بهساز پلیمر فراهم میشود. از شما خواهشمندیم که این ضوابط و مقررات را با دقت بخوانید. استفاده از این وبسایت و یا خرید یکی از محصولات آن نشان می‌دهد که شما پذیرفته اید که به واسطه قبول این شرایط و ضوابط محدودیت هایی داشته باشید.

متقابلا اگر این شرایط را نپذیرید به این معناست که از وبسایت و خدمات آن استفاده نخواهید کرد. اگر شما با این شرایط و ضوابط موافق نیستید باید دسترسی و استفاده از وبسایت و هر گونه خدمات آن را متوقف کنید.

 


3-1 گروه صنعتی بهساز پلیمر این حق را برای خود محفوظ نگاه می‌دارد که هر کدام از شرایط و ضوابط را از طریق به روزرسانی این صفحه بنا به صلاح دید خود مورد بازبینی و تغییر قرار دهد. زمانی که این گروه شرایط و ضوابط را بروزرسانی می‌کند، از تلاش‌‌‌‌های معقولی برای اطلاع رسانی به شما در مورد به بروزرسانی‌‌‌‌های این شرایط استفاده خواهد کرد اما این امر وظیفه شماست که شرایط و ضوابط را چک کنید تا از تغییرات آن باخبر شوید. لازم به ذکر است که ادامه دسترسی شما به وبسایت به معنای پذیرش و موافقت با این تغییرات است. هر گونه تغییر در شرایط و ضوابط از تاریخ انتشار تریب اثر داده می‌شود.
لازم است قبل از دسترسی و استفاده از خدمات وبسایت حتما شرایط و ضوابط پیش رو را با دقت مطالعه نمایید. سوالات خود را در مورد این شرایط و ضوابط از طریق آدرس ایمیل زیر با ما در میان بگذارید.

 

 

 


2- پذیرش شرایط


شما با ادامه استفاده از وبسایت و خدمات آن نشان می‌دهید که شرایط و ضوابط را پذیرفتهاید. همچنین شما با کلیک کردن بر روی کادر قبول یا پذیرش شرایط و ضوابط که توسط این گروه در این بخش قرار داده می‌شود موافقت خود را اعلام می‌نمایید.

دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - سرو

کارخانه 1: تهران جاده مخصوص - کیلومتر 9

کارخانه 2: تبریز - شهرک فناوران

تلفن تماس: 09122203855

ایمیل: info.behsazpolymer@gmail.com